Kategorie: Novinky

Doprava nadměrného nákladu nemusí být složitá

Zažít situaci, kdy máte doma anebo ve firmě nadměrný náklad a nemáte jej jak odvézt, je poměrně nepříjemné. Pokud ale víte, na jakou společnost se obrátit, máte vyhráno. Doprava těžkých a nadrozměrných nákladů je dnes k dispozici u nejrůznějších společností. Ne všechny ji ale dokážou obstarat spolehlivě a za rozumnou cenu. Chcete-li vsadit na jistotu, vyplatí se zvolit služby firmy VELMEZ stroje s.r.o. nabízející přepravu nadměrných a těžkých nákladů po celé České republice. Právě na její možnosti se budeme soustředit v následujících řádcích.

Speciální tažné vozidlo uveze vše

Jako tažné vozidlo tato společnost využívá osvědčený tahač návěsů MAN TGX 26. Díky jeho vysokému výkonu se lze spolehnout na efektivní převezení prakticky jakkoli hmotnostně disponovaného materiálu, strojů nebo čehokoli jiného. Pokud budete potřebovat převézt objemnější náklad, bude k tažnému vozidlu navíc připojen plošinový návěs. Noteboom disponující třemi nápravami. I dlouhý nadrozměrný náklad tak může být pohodlně přepraven.

Pestré portfolio přepravních prostředků

Díky velmi pestrému portfoliu nejrůznějších přepravních prostředků si budete moci nechat převézt nejrůznější náklady. Mimo již zmiňované tahače a návěsy nabízí tato společnost také roztahovatelné návěsy pro přepravu extra dlouhých materiálů. K dispozici jsou také speciálně řešené víceosé tahače. Budete-li potřebovat složení nákladu jeřáby, můžete se na tuto firmu spolehnout. Zkušený tým řidičů se vám o váš materiál skvěle postará.

Spolehněte se i na další služby

Součástí nabídky VELMEZ stroje s.r.o. jsou také stavební činnost a výkopové práce. Využít budete moci i zemních výkopových prací. Firma má ve svém strojovém parku traktorbagry, smykový nakladač, pásový bagr, kolový bagr a mnohé další stroje. Využít můžete také zapůjčení dodávek, osobních vozů a přívěsů či jiné stavební mechanizace.

print Formát pro tisk